Tag Archiv 'vtipna-reklama'

Dievčatá v plavkách video

Opálené sexi dievčatá v plavkách sú božské. Jediný bar na pláži prilákal krásne dievčatá na pivo. Takéto dievčatá v plavkách priťahujú nielen mužov. Tu uvidíte ako ako majú vyzerať dievčatá v plavkách.



Vtipná reklama na káblovú televíziu

Vtipná reklama na káblovú televíziu. Nie je nad to keď je reklama zábavná. Na takú sa dá potom pozerať nie len v televízií. Tentokrát si mladý skauti užili na výlete v prírode. Už od mala ich vychovávajú milovať veľké kopce.



Otvárač 2009 sexy kráska v putike

Otvárač 2009 pozrite sa, sexy kráska vie ako na to. Vtipná a vyzývavá reklama na lahodný zlatý mok. Otvárač si sexy kráska drží v tajnosti na najstarostlivejšom mieste. Otvárač 2009 sexy kráska v putike video.



Reklama na Kofolu 2009

Reklama na Kofolu pro léto 2009. Pekná reklama na Kofolu. Leto v znamení kofoly. Čím více lásky rozdáš… Máte radi kofolu?



Blondína sa opaľuje

Blondína sa opaľuje na záhrade keď v tom niekto zazvoní. Blondína ako obvykle urobí niečo strašne rozumného …



Likvidácia komárov v kľude a efektívne

Likvidácia komárov v kľude a efektívne. Tiež vás otravuje hmyz sajúci vašu krv? Likvidácia komárov nebola nikdy efektívnejšia. Užite si pohľad na komárov v ich posledných sekundách. Likvidácia komárov v kľude a efektívne video.



Sexy kočky tancujú s nahým chlapom

Sexy kočky tancujú s nahým chlapom. Vtipná reklama na sprchový gel AXE. Nahý chlap sa medzi sexy kočkami nestratí nikdy. Dievčatá nemôžu odolať.



Moutain Dew a kaskadér – Vtipná reklama

Čo urobíte, keď si zabudnete svoju obúbenú malinovku Moutain Dew na parkovisku? Tento mladík to svojim autom vyriešil kurióznym spôsobom. Nenechal malinovku len tak nálezcovi.



Antiperspirant je nutný

Ako je nutný antiperspirant o tom asi nieje pochýb. V tomto videu určite. Antiperspirant je nutný.



Jogurt a jeho tajomstvo

Jogurt a jeho tajomstvo je vtipná reklama na jogurt. Jogurt, ktorý vás dostane. Mliečná pochúťka a provokatívna reklama na jogurt.






Najlepšie tento týždeň

  • N/A

Videoklipy zdarma